ثبت سفارش در کالایش

مشتری محترم، برای ثبت سفارش، باید اطلاعات تماس (نام، نام خانوادگی، آدرس دریافت سفارش و شماره تماس) جتما ثبت گردد . این اطلاعات برای ایجاد یک حساب کاربری برای پردازش و ارسال سفارشات شما استفاده می شود.

پرداخت

وجه سفارش از طریق درگاه امن شتاب پرداخت می‌شود. لذا پس از نهایی سازی سبد خرید و تکمیل مشخصات خود به صفحه بانک بر روی دامنه http://shaparak.ir منتقل می‌شوید. پس از پرداخت رسید تراکنش به همراه شماره سفارش و اطلاعات آن از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیک ارسال می‌شود.

خبرنامه کالایش

ما بطور کلی بعد از عضویت شما در فروشگاه اینترنتی کالایش خبرنامه های فصلی را برایتان ارسال می‌کنیم. همواره می‌توانید در صورت عدم تمایل به دریافت خبرنامه دریافت ایمیل یا اس ام اس را لغو کنید.

تحویل سفارش

سفارشات در تهران از طریق پیک یا پست به دو روش سریع یا عادی به انتخاب شما تحویل می‌شود. سفارشات در سایر شهرها از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شود. لذا حداکثر زمان دریافت سفارشات در تهران 72 ساعت و در سایر شهرها 6 روز خواهد بود. در صورتیکه طی زمان تعیین شده سفارش تحویل نشود، جتما با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی شود.

بسته بندی

تمامی کالاهایی که شما از کالایش تهیه می‌کنید دارای بسته بندی متناسب با کالا بوده و تمام محصولات دمنوش فروشگاه اینترنتی کالایش نیز در بسته بندی Food Grade کاملا بهداشتی و بصورت پلمپ ارسال می‌گردد. لذا در صورت مشاهده بسته بندی مخدوش از دریافت مرسوله خودداری نموده و سریعا مورد را از طریق تلفن یا چت آنلاین به اطلاع پشتیبانی چای مارکت برسانید.

مرجوعی

کالاهای غیر خوراکی فقط در صورت مغایرت با مشخصات ارائه شده در سایت قابل عودت و جایگزینی می‌باشند.

کالاهای خوراکی نیز فقط در صورت مغایرت و فقط با بسته بندی سالم و دست نخورده قابل عودت و جایگزینی می‌باشند.

ثبت شکایات

در صورت نیاز به ثبت هر گونه شکایت جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

02191693769